Idzie list z Hogwartu!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Kwiecień 2018
  • Komentuj 5

Istnieje już dobra gra mobilna w świecie Pottera, która pozwala nam wcielić się w detektywa śledzącego magiczne stworzenia.

Jednak pewnie nie tylko ja odczuwałam silną tęsknotę za starymi murami Hogwartu i Profesor McGonagall. Dla Potter Headów spragnionych magii już niedługo pojawi się HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY.

Stety lub niestety będzie to gra mobilna na Androida i iOSa. Swoją premierę będzie miała 25 kwietnia, więc już całkiem niedługo. Co jednak najważniejsze, to powrót znanej nam z filmów obsady aktorskiej podkładającej głosy do gry. Ja już nie mogę się doczekać kojącego głosu Dumbledore'a, granego przez Sir Michaela Gambona

Gra powstała przy współpracy studia Jam City i wydawcy Portkey Games, pochodzącego z Warner Bros. Dzięki nim możemy wcielić się we własnego czarodzieja i jeszcze raz przeżyć lekcje w szkole magii i czarodziejstwa.

Czekacie? Ja bardzo!

[Źródło: harrypotterhogwartsmystery.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze