Hotel Transylvania 3: Paka Draka

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Lipiec 2018
  • Komentuj 3

Już w ten piątek swoją premierę będzie miała trzecia część filmu Hotel Transylvania. Po raz kolejny będziemy mogli towarzyszyć ulubionej wampirzej rodzince w ich przebojowym życiu. Tym razem wyruszają na wakacje, jak Drak odnajdzie się w pływającym hotelu?

Premiera filmu to doskonała okazja, by sprzedać markę przy użyciu innych produktów. Dzisiaj swoją premierę ma gra Hotel Transylvania 3: Paka Draka.

W grze możemy wcielić się w Draka lub Mavis, pomagając ekipie starego Wampira przeżyć wakacje.

Stworzona przez Outright games i wydana przez Bandai Namco gra jest już dostępna w US na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo, reszta świata musi jeszcze poczekać do premiery filmu, czyli do 13 lipca. Zapowiada się super wakacyjna zabawa dla fanów animacji.

[Źródła: outrightgames.comsknr.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze