Historia Polskich Gier #29

  • Autor: Michał Hawełka
  • Opublikowano: 05 Grudzień 2017
  • Komentuj 0

 

W Historii Polskich Gier przyszedł czas na giganta. Grę, która na dobre zmieniła wizerunek polskiego gamedevu za granicą naszego kraju. Przed Wami Wiedźmin 3.

 

CD Projekt RED zbierało wiedźmińskie szlify podczas produkcji części pierwszej i drugiej. Były one dobre, ale nie zrobiły zbyt wielkiej kariery na świecie. Wszystko miało się zmienić wraz z trójką, która miała być całkowicie nową jakością. Żeby nie zniechęcać zagranicznych graczy CDPR zdecydowało się na logo, w którym “trójka” jest tylko delikatnie zaznaczona - w ten sposób ktoś kto nie znał poprzedniczek nie czuł, że wchodzi w samym środku historii.

To tylko jedna z ciekawostek związanych z najlepszą polską grą wszechczasów. Jeśli chcecie usłyszeć ich więcej - kanał Polskie Gry Wideo przygotował dla was materiał właśnie na temat Wiedźmina 3.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze