Hi-Rez ogłasza Smite 2!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 14 Styczeń 2024
  • Komentuj 0

W tym roku Hi-Rez świętowało nie tylko dziesięciolecie SMITE, ale również dekadę niesamowitych osiągnięć. 10 lat innowacji, 10 lat rozwoju i zmian, 10 lat epickich starć na polu bitwy i – co najważniejsze – 10 lat świetnej zabawy ze społecznością. Twoje wsparcie napędza pasję i pomogło rozwinąć SMITE bardziej, niż można sobie wyobrazić – a to jeszcze nie koniec. Dlatego rozpoczęto pracę nad jednym z największych kamieni milowych w ciągu ostatniej dekady gry – SMITE 2.

Hi-Rez ogłasza Smite 2

SMITE 2 to jedyna gra MOBA zaprojektowana od początku z myślą o niesamowitej rozgrywce na klawiaturze i myszy, kontrolerze lub Steam Decku. SMITE 2 oferuje pełną obsługę rozgrywki i postępów międzyplatformowych, dzięki czemu możesz grać ze znajomymi niezależnie od wybranej platformy i przenosić swoje osiągnięcia z PC na konsole.

W SMITE zagrało już ponad 40 milionów graczy. Teraz nadeszła pora na kolejną generację gry MOBA akcji, ze wciągającą oprawą wizualną opartą na silniku Unreal Engine 5, jeszcze bardziej widowiskową walką i nowymi, kreatywnymi opcjami rozgrywki, które pozwolą ci ukształtować rozgrywkę na swój własny sposób.

SMITE 2 ma najmniejszy próg wejścia ze wszystkich gier MOBA, oferując funkcje takie jak automatyczne budowanie i awansowanie, które pozwolą ci skupić się wyłącznie na walce. Tytuł ma jednak do zaoferowania o wiele więcej, dzięki czemu będziesz móc znaleźć swój własny sposób na zwycięstwo poprzez tworzenie zestawów przedmiotów, kontrolowanie mapy, strategiczne myślenie lub też zwyczajne pokonywanie przeciwników.

Rywalizuj w różnych trybach gry – w tym w meczach rankingowych, gdzie będziesz wspinać się w klasyfikacji graczy w drodze do zostania prawdziwym bóstwem społeczności SMITE 2. Na każdego dotychczasowego gracza w SMITE 2 czeka jego Boskie Dziedzictwo. Podłączenie konta SMITE zapewnia dostęp do niesamowitych skórek międzygeneracyjnych, odznak i Klejnotów Dziedzictwa.

Gra Smite 2 zmierza na PlayStation 5, Xbox Series i PC (Steam, Epic Games Store). Data premiery nie jest znan, ale już możesz zapisać się do testów alpha o tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze