Liga dodaje powtórki

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Październik 2016
  • Komentuj 0

Od przyszłego sezonu witamy się z powtórkami!

Od przyszłego sezonu witamy się z powtórkami!

Od przyszłego sezonu do League of Legends trafi funkcja powtórek, dzięki której nie będziecie musieli uciekać się do korzystania z zewnętrznych programów, żeby nagrać, a potem pokazać Waszego skilla szerokiej publiczności. Jak przyznaje sam Riot od dłuższego czasu gracze głośno domagali się wprowadzenie systemu powtórek. Jednak z wielu powodów - wspomniano kompatybilność wsteczną, problemy z siecią i czas ładowania się serwerów z grą - miało być to niemożliwe. Ale! Wczoraj na oficjalniej stronie Ligi pokazał się post, w którym Riot zapowiada, że długo oczekiwana przez graczy możliwość powtórnego zobaczenia zapisu rozgrywki oficjalnie pojawi się w League of Legends. Funkcja trafi bezpośrednio do klienta LoLa, nie będzie więc potrzeby żadnego kombinowania z programikami do nagrywania. Wprowadzenie powtórek ma na celu kilka rzeczy. Po pierwsze mają pomagać w doskonaleniu umiejętności graczy. Kiedy zawodnik będzie miał okazję w łatwy sposób przeglądnąć rozegrany przed chwilą mecz, to łatwiej mu będzie zauważyć popełnione przez niego błędy.

Dzięki Annotated Timeline łatwo wybierzecie najciekawsze fragmenty meczu

Dzięki Annotated Timeline łatwo wybierzecie najciekawsze fragmenty meczu

Drugą sprawą jest element mediów społecznościowych, bez których dziś trudno nam się obejść. Korzystając z  nowej funkcji Annotated Timeline, dzięki której zobaczycie najlepsze zagrania z danego meczu (zabójstwa graczy, zniszczenie wieżyczek czy pozbycie się smoka lub barona), będziecie mogli w łatwy sposób tworzyć swoje własne filmiki, którymi z łatwością podzielicie się ze znajomymi. Nie wiadomo co prawda kiedy dokładnie funkcja zawita do LoLa. Obecny sezon kończy się w listopadzie, kolejny ruszy dopiero w styczniu przyszłego roku. Jak podkreśla Riot funkcja nie jest jeszcze obecnie skończona w 100%, dlatego nie wiemy jeszcze o wszystkich opcjach, które do niej trafią. Po dokładne informacje o tym jak korzystać z powtórek zapraszam na oficjalną stronę LoLa, gdzie Riot wytłumaczy Wam krok po kroku co musicie zrobić, żeby taką powtórkę sobie nagrać i ją później odtworzyć. [źródło: leagueoflegends.comriftherald.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze