Hearthstone przy Kominku

  • Autor: Bonkol
  • Opublikowano: 23 Czerwiec 2016
  • Komentuj 1

Stream rozpocznie się o godzinie 16:00 na kanale Soushibo już jutro

K7QZ8ENW1NED1453763699317 To już drugi raz kiedy to zabieramy swoje tablety, smartfony i laptopy i wyruszamy z domów aby rozegrać jedyny w swoim rodzaju turniej ''przy kominku''. Jesteś graczem Hearthstone? Uwielbiasz rywalizacje? Co może być lepszego w takim razie od rywalizacji OKO w OKO przy jednym stoliku? Kufle trzaskają, w tle słychać śmiech starego karczmarza niosącego dzban miodu pitnego obsługując przybyłych śmiałków do Pubu ''Smocze Oko" w Zabrzu. Co prawda, aby wziąć udział należy osobiście pokazać się w miejscu wydarzenia, ale oglądać nikt Wam oczywście nie zabroni. Wraz z Sou Shibo przygotujemy dla Was wyśmienity stream wprost z Pubu Smocze Oko, który będzie trwał do samego końca rozgrywek.

Smocze Oko w Zabrzu czeka nas od jutra od 16:00!

Smocze Oko w Zabrzu czeka nas od jutra od 16:00!

Podczas turnieju uczestnicy będą walczyć o nagrody rzeczowe i wieczną chwałę przy aplauzie zgromadzonej w Oku i przed monitorami widowni. Między spotkaniami będziemy mogli przeprowadzić krótkie wywiady i rozmowy z uczestnikami turnieju oraz organizatorami. Nad przebiegiem spotkań turniejowych i poprawnym grupowaniem uczestników będzie czuwać Sląska grupa miłośników gier planszowych i karcianych Silesian Board Gamers. ''Hearthstone przy kominku" to akcja szerzej w świecie znana jako ''Fireside Gatherings''. Całe wydarzenie jest oficjalnie wspierane przez Blizzarda. Takie spotkania można zorganizować w całej Polsce, wystarczy wolny lokal, świetlica, dom kultury - generalnie miejsce musi być ogólnodostępne dla każdego. Jeżeli w Twojej okolicy nie ma tego typu spotkań to nie czekaj! Zorganizuj je sam lub ze znajomymi - podania możecie składać tutaj. Was zapraszam jeszcze do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, a  jeśli szukacie inspiracji to zerknijcie jak mogą wyglądać takie spotkanka przy kominku:

Stream rozpocznie się o godzinie 16:00 na kanale Soushibo już jutro

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze