Green Hell VR podwaja rozmiar mapy

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Incuvo ujawniło, że Green Hell VR na PlayStation VR2 i Meta Quest 2 wkrótce otrzyma darmowe rozszerzenie zatytułowane Spirits of Amazonia Part 1. Aktualizacja ta ukaże się 30 listopada na obu platformach i podwoi rozmiar mapy oryginalnej gry.

Green Hell VR podwaja rozmiar mapy

W tym rozszerzeniu fabularnym przeżyjesz nową przygodę, która będzie prequelem do głównej historii Green Hell VR. Po raz kolejny wcielisz się w Jake'a Higginsa, którego celem jest zdobyć zaufanie rdzennego plemienia Mu'agi. Aby to zrobić, musisz wykonywać misje oparte na lokalnych legendach, pomagać członkom plemienia i uczestniczyć w gromadzeniu zapasów dla wioski.

Cała przygoda została celowo opracowana pod kątem VR. Ukończenie historii Spirits of Amazonia Part 1 zajmie 10–15 godzin i przyniesie wiele nowych aktywności. Co więcej, dodatek pozwoli cieszyć się nową mapą, której cały obszar będzie porównywalny wielkością do strefy znanej z Green Hell VR.

Wciel się w rolę Jake'a Higginsa, słynnego antropologa, który gubi się w amazońskiej dżungli. Otoczony różnymi niebezpieczeństwami i wyposażony jedynie w zegarek, plecak i podręczny poradnik przetrwania, musi przetrwać i wrócić do cywilizacji. Podejmij ekscytujące wyzwanie i zobacz, jak długo wytrzymasz w zielonym piekle lasu deszczowego.

Twórz różne narzędzia i broń, aby walczyć z drapieżnikami, ścinać drzewa, leczyć się lub łowić ryby w skrywającej niebezpieczeństwa rzece. Zbuduj schronienie, złap za łuk i przygotuj się na przetrwanie – życzymy powodzenia. Z pewnością się przyda!

Stworzone przez studio Incuvo, Green Hell VR bazuje na uznanej przez krytyków grze survivalowej Green Hell, wydanej oryginalnie przez Creepy Jar w 2018 roku na PC, a w 2021 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Green Hell zachwyciło wielu odważnych graczy, sprzedając do tej pory w 5 milionach egzemplarzy na tych wszystkich platformach.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze