Gratka dla wielbicieli DOOMa

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 20 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

Jak pisze na swoje stronie Bethesda: "to najlepszy czas na pójście do Piekła".

Żeby nam to ułatwić, firma przygotowała masę pokus, które pozwolą nam zgrzeszyć. Po pierwsze, chciwość - posiadacze PC od 20 do 23 lipca, Xboxa od 20 do 23 lipca, a PlayStation 4 od 27 do 30 lipca będą mogli wypróbować grę za darmo.

Grzech obżarstwa zaliczymy pochłaniając na raz wszystkie trzy pakiety DLC. W ich skład wchodzi dziewięć map, trzy nowe rodzaje broni, wyposażenie, pancerze i dużo innego dobra. Bethesda rezygnuje z przepustki sezonowej i pakiety te dostępne będą za darmo, o tak!

Będziecie mogli pysznić się nowym menu, kartą zabójstwa i ładniejszym interfejsem. Koniec ze skromnością ;-).

Co Was jeszcze powstrzymuje?

Pojawi się nowa możliwość karmienia zawiści, ponieważ zmieni się system dostępności dodatkowej broni, wyposażenia i demonów. Zniknie system losowego odblokowywania, a zamiast niego przedmioty będą dostępne za wyzwania i poziomy. Nowe powody, by innym zazdrościć!

Gniew wzbudzi w niektórych zresetowanie poziomu weteranów do 0. Będzie można albo całkowicie zresetować przedmioty i poznać system odblokowań, albo zachować sprzęt. Doświadczeni gracze oraz Zabójcy zostaną odznaczeni, co dodatkowo spowoduje u nich wzrost pychy, yeah!

Kolejny grzech, gnuśność, wiąże się z tym, że system modułu hakerskiego zostanie zastąpiony systemem run, podobnym, do tego, który jest w kampanii DOOM. Run nie trzeba będzie aktywować, pozostaną przy graczach na stałe.

Przynajcie sami, że najnowszy dodatek do Dooma jest diablo dobry. Dosłownie i w przenośni. 

I ostatnia wiadomość - cena gry zostanie obniżona do 59 zł.

Po szczegóły odsyłamy na stronę Bethesdy.

[Źródło: gameguru.ru, polygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze