DOOM i Heavy Metal Choir

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Styczeń 2019
  • Komentuj 1

Żałuję, że nie mam głosu wokalistki Arch Enemy, ale z pewnością znajdzie się wielu takich, którym dzikie ryki nie są obce. A jeśli jeszcze stać Was na bilet do Austin w Teksasie, to możecie liczyć na własną linijkę w napisach końcowych nowego DOOMa Eternal.

Kompozytor ścieżki dźwiękowej do DOOMa, Mick Gordon, ogłosił otwarty nabór do Heavy Metal Choir, który nagra swoją chóralną wersję growla specjalnie na potrzeby nowej gry. 

Wszyscy Heavy Metal Screamers ręcę do góry! Jeśli macie ukończone 18 lat i stać Was na lot (i macie wizę), to nic nie stoi na przeszkodzie by nawrzeszczeć na Gordona w studiu, przy okazji wspierając nietypowy projekt muzyczny i kontynuację DOOMa z 2016 roku.

Metalowcy zakrzyczą Austin w pierwszym tygodniu marca, a za swoje ryki dostaną nie tylko wynagrodzenie, ale również wywrzeszczą swoje nazwisko w creditsach gry. 

Już nie mgoę się doczekać efektów!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze