Doom: Annihilation obejrzymy jesienią

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Marzec 2019
  • Komentuj 4

Ksieżyc Marsa, baza naukowców, space marines i hordy demonicznych zombie. Tak w skrócie prezentuje się fabuła nadchodzącej ekranizacji DOOMa. A jak prezentują się pierwsze 3 oficjalne ujęcia z filmu?

Dread Central podzielił się z nami najnowszymi informacjami na temat nowej produkcji Universal 1440 Entertainment, odnogi firmy zajmującej się tworzeniem filmów dystrybuowanych za pomocą platform i nośników. Nie zobaczymy więc DOOM: Annihilation w kinach, ale nie oznacza to, że nie będzie widowiskowych efektów VFX. Nad efektami specjalnymi trzeba jednak popracować, aby wyglądały jak najlepiej, szczególnie w filmie o takiej tematyce. Stąd też pojawiła się decyzja Universal Pictures, by dać ekranizacji gry jeszcze trochę czasu. Wstępnie premiery możemy spodziewać się jesienią tego roku.

W filmie zagrali Amy Manson, Dominic Mafham, Luke Allen-Gale oraz wokalistka-aktorka Nina Bergman, na której profilu znajdziecie znajdziecie więcej materiałów z planu filmowego w Bułgarii.

[Źródła: dreadcentral.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze