Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

Spełnianie dziecięcych marzeń – taka misja przyświeca ekipie Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie. Polska grupa speedrunnerów, tworzy razem wydarzenie podobne do Games Done Quick, by z gejmerską precyzją i szybkością pocisku pomagać w realizowaniu dziecięcych fantazji.

Wzorując się na zagranicznych imprezach tego typu speedrunnerzy zbierają się w jednym miejscu, by razem transmitować na Twitchu błyskawiczne gameplaye. Do tej pory akcja odbyła się dwa razy, raz uzbierali 900 zł, ale z kolejnym podejściem kwota ta wzrosła do 4 tysięcy. Dzisiaj wierzymy, że z naszą pomocą uda się uzbierać dużo, dużo więcej, i nie tylko świetnie się bawić przy evencie, ale również wspomóc Fundację Dziecięca Fantazja w ich walce o uśmiechy nieuleczalnie chorych dzieci.

Wpłat możecie dokonywać tutaj.

Nie raz udowodniliśmy, że nasza siła jest wielka i możemy osiągnąć wielkie, charytatywne cele. Ja,Paczka! co roku bije rekordy, podobnie jak WOŚP, ale wyjątkowo nie o cyferki tu chodzi. Możemy zmierzyć czas przechodzenia gry, możemy liczyć donacje, ale nie policzymy radości, którą razem możemy podarować innym.

Wydarzenie rozpocznie się już jutro 16 sierpnia i potrwa 4 dni. Podczas trwania streama będziemy mogli wpłacać donacje przez platformę SięPomaga. Zróbmy to raz jeszcze. Udowodnijmy, że gracze mają wielkie serca, a nasza pasja niesie ze sobą tylko dobry przekaz.

Przenieś się na streama.

...oraz sprawdź Facebooka Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze