Oglądajcie dla WOŚP

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Styczeń 2017
  • Komentuj 1
Że YouTube potęgą jest i internetowe gwiazdy mają potworną siłę przebicia to już wiemy, natomiast właśnie staliśmy się świadkami czegoś dobrego, a WOŚP będzie jeszcze większy niż w latach poprzednich, bo międzypokoleniowy. Play wie doskonale jak się reklamować, charakterystyczne reklamy i znane, sympatyczne twarze, to motyw przewodni ich kampanii reklamowej. Teraz poszli na całość, wydając teledysk z youtuberami, którzy w prosty sposób przekazują myśl tegorocznego WOŚP-a, gramy dla młodszych i dla starszych, po prostu dla wszystkich!

Oglądajcie, pomagajcie!

Oglądajcie, pomagajcie!

W głównej roli Maciej Dąbrowski, znany w sieci jako Człowiek Warga, obok niego grono innych znanych Youtuberów - Szparagi, Ewa Red Lipstick Monster, Paulina z "Mówiąc Inaczej", Blowek, JDabrowsky, Izak i Drollercaster - a także sprzedawcy znani z reklam Playa oraz tworzony przez seniorów Dancing Międzypokoleniowy.
Każde odtworzenie teledysku to 10 groszy dla zbiórki od Play. W tej chwili licznik pokazuje 30,259,11, ale akcja trwa do północy 15-go stycznia. Klikajcie i rozsyłajcie dalej. Niech tegoroczny finał będzie wyjątkowy. Na 25 finale nie zabraknie też Ja,Rocka. Ekipa jedzie do Warszawy, by tam ze studia TVN zrobić dla Was rewelacyjnego streama. [Źródła: kultura.gazeta.pl, playdlawosp.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze