JaRock Rivals powraca!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 20 Grudzień 2019
  • Komentuj 0

Dwie drużyny utworzone z JaRockowej Ekipy zmierzą się ze sobą w sobotę (21.12.2019) o 15 w zorganizowanym przez JaRock.pl i RTV Euro AGD turnieju Overwatch.

overwatch turniej jarock

Zespoły zostaną utworzone podczas losowania live na profilu facebook Ja, Rock, które odbędzie się już dzisiaj o godzinie 19, a udział w turnieju wezmą: Graba, BlackFireIce, NieDaRadek, Yuuhi, Tadek, Kamila, Slayproxx, Mkrr3, HS, Tips oraz Nitek.

Losowanie przeprowadzą dla Was na żywo Łosiu i Demonidias! Pojawią się również jako komentatorzy sobotniego spotkania JaRock Rivals.

JaRock Rivals: Turniej Overwatch - Oglądaj na żywo na jarock.pl/live!

Podczas turnieju rozegrany zostanie dwumapowy showmatch 6v6, jak i faza zasadnicza w trybie 3v3, BO3.

Przy okazji sklep RTV Euro AGD przygotował dla Was promocję na grę Overwatch, którą możecie kupić w lepszej cenie zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym. Możecie dodatkowo skorzystać z naszego kodu promocyjnego, który pojawi się podczas losowania składów oraz samego turnieju. Obie promocje łączą się.

A już teraz mamy konkurs, w którym do wygrania jest edycja kolekcjonerska Overwatch z figurką Żołnierza 76! Aby wziąć udział, podziel się z nami, w komentarzu pod postem na Facebooku, swoją opinią na temat "Kto zostanie MVP i dlaczego?". Nagradzamy kreatywność, więc dajcie się ponieść wyobraźni!

Konkurs trwa od godziny 14:00, 20.12, do godziny 23:59, dnia 22.12.2019, natomiast regulamin z listą uczestników dostępny jest tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze