Japaczka rusza o 20!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

Wszystko już gotowe, streamerzy JaRock i nasi goście zaplanowali dla Was super atrakcje, czekamy tylko na godzinę 20 i niech się dzieje magia!

JaPaczka rozpocznie się streamem Rocka, a późniejszym wieczorem towarzystwa dotrzyma Wam BlackFireIce. Dokładną rozpiskę streamów na kolejne dni możecie zobaczyć na JAPACZKA.pl

W tegorocznej edycji wezmą udział również goście, a wśród nich Blondynki Też Grają, NieDaRadek, Lucek i Game troll tv oraz wiele innych ciekawych osób. 

Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek, w tym Idola, gdzie śpiewając będziecie mogli wygrać 3 egzemplarze Singstara. Nie zapominajcie jednak, że wiele cennych przedmiotów czekać będzie na Was w cegiełkach!

Czy w tym roku uda nam się uzbierać rekordowe 200 tysięcy dla potrzebujących? Zróbmy razem coś wielkiego! Do zobaczenia o 20-stej na JaRock.pl/live.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze