Gracze dziękują twórcom No Man's Sky

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Czerwiec 2019
  • Komentuj 1

Fani potrafią docenić wysiłek twórców, nawet po wielkiej wpadce, którą zaliczyli na początku. No Man's Sky po premierze w sierpniu 2016 roku zaliczyło spektakularną porażkę, a gracze i krytycy miażdżyli Hello Games za niedotrzymanie obietnic i wypuszczanie niegotowego produktu. Ostatecznie po latach gra prezentuje się bardzo dobrze, a twórcy spełnili większość z obietnic złożonych fanom. Za dotrzymanie słowa, ciężką pracę przez kilka lat by zmazać plamę na honorze oraz za to, że nie wykręcali się pięknymi słowkami, gracze postanowili zrobić zrzutkę crwodufundingową na akt uznania dla Hello Games.

"Hello Games włożyło heroiczny wysiłek w to, by No Man’s Sky stało się grą, którą jest dzisiaj."

Zbiórka ruszyła na Gofundme, gdzie zebrano już prawie 5 tysięcy dolarów, chociaż planowano zebrać niecałe dwa tysiące. Cała kwota poszła na wielki baner, który zainstalowany został w okolicy studia Hello Games. Na grafice widnieją podziękowania od fanów, którzy po zeszłorocznej aktualizacji NEXT masowo zaczęli wracać do tytułu. Teraz gra jest chętnie ogrywana i zbiera bardzo dobre opinie. Reszta pieniędzy z billboardu poszła na jedzenie i piwo dla ekipy tworzącej No Man's Sky, a nadwyżkę, którą udało się zebrać fani przekażą na fundację Sydney Children’s Hospitals Foundation.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze