Gra rankingowa trafiła do Fortnite!

W aktualizacji Fortnite 24.40 w Battle Royale i Zero Budowania pojawia się opcja gry rankingowej! Debiut gry rankingowej zapoczątkuje Sezon Zero. Gdy tryb rankingowy jest włączony, gracze mogą rozpocząć swoją podróż, aby osiągnąć poziom „Srebny”, „Złoty”, „Platynowy” lub wyższy. Czemu to istotne? Bo okazuje się, że taką funkcję wprowadzono po 6 latach od wydania gry!

Gra rankingowa trafiła do Fortnite!

Rankingowy Sezon Zero wystartuje wraz z aktualizacją 24.40 i potrwa do końca sezonu 3 rozdziału 4 Battle Royale. Rangi będą dostępne od Brązu, Srebra, Złota, Platyny, Diamentu, Elitę, Czempiona, aż po Unreal. Od początku grę rankingową będą wspierać następujące tryby Battle Royale i Zero Build: Battle Royale Solo, Pary, Odziały; Zero Build: pary.

Wszystkie łupy i inne funkcje rozgrywki w trybie rankingowym będą dokładnie takie same jak w tradycyjnych Battle Royale i Zero Build. Zarówno Battle Royale, jak i Zero Build będą miały opcję rankingową, a gracze będą mieli osobną rangę dla każdej z nich.

Gdy wskoczycie do busa bojowego w meczu rankingowym, otrzymacie pilne zadanie rankingowe. Wykonując pilne zadania rankingowe, odblokujecie sezonowe nagrody kosmetyczne. Kiedy gracze dołączają do meczu rankingowego, mogą ukończyć pilne zadania rankingowe, aby odblokować sezonowe nagrody kosmetyczne. Finałową nagrodą kosmetyczną Sezonu Zero jest emotka Płoń Jasno.

Jeśli ustawienie „Gra rankingowa” jest włączone, swoją aktualną rangę zobaczycie w lobby, po lewej stronie ekranu. Pojawi się tam również pasek postępu pokazujący, ile zostało do awansu na kolejną rangę lub spadku do poprzedniej. Zwiększanie lub zmniejszanie wartości na pasku postępu będzie zależeć od zajętego miejsca w meczu oraz liczby likwidacji.

Więcej informacji na temat gier rankingowych w Fortnite znajdziecie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze