Skórkowe szaleństwo w PUBG czas zacząć

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Marzec 2018
  • Komentuj 10

Ale skórki to nie wszystko co pojawi się w patchu. Bluehole planuje zmienić nieco interfejs użytkownika i rozważa wprowadzenie ograniczenia regionalnego na serwery. 

PUBG, choć nadal bardzo popularny, to całą chwałę battle royalów zbiera obecnie Fortnite. Gra Epiców jest stale aktualizowana, dodawana jest do niej nowa zawartość i tryby. W PUBGu przez bardzo długi czas nie ruszało się nic i gra Greene'a musiała oddać palmę pierwszeństwa Fortnite'owi. Najnowszym patchem PUBG rozpoczyna walkę o powrót na szczyt.

Skiny i kosmetyka. Tego najbardziej potrzeba teraz PUBG?

Przede wszystkim skórki do broni. Tak jak w przypadku innych gier będzie można je kupić za swoje własne ciężko zarobione pieniądze, lub zdobyć po prostu grając. Szansa na wylosowanie Triumph Crates wynosi 20%. Żeby ją otworzyć będziecie potrzebowali specjalnego klucza (ten do zdobycia na ryneczku Steama). Druga, tym razem darmowa skrzynka, nazywać się będzie Raider. Co dokładnie znajdziecie w obu skrzynkach możecie zobaczyć we wpisie na Steamie. O wyborze skórki zdecydujecie w specjalnym menu, które podzieli Wasz sprzęt na kategorie i w przystępny sposób pozwoli dopasować wygląd Waszego wojaka.

Bluehole rozważa jeszcze wprowadzenie regionalnych serwerów. Mają być one widoczne jedynie dla graczy z konkretnego regionu, co pewnie ma powstrzymać chińską nawałnicę. Deweloperzy zastrzegają się jednak, że jeżeli Twój kompan z drużyny znajduje się w innym regionie, to nie będzie problemów żeby się z nim połączyć, a mecze rozgrywać albo na serwerach z regionu kolegi, albo naszego. 

Do gry trafią dwie nowe skrzynki

Patrząc na komentarze pod wpisem dewów na Steamie, większość graczy dużo bardziej niż skrzynki doceniłaby naprawienie ciągle męczących grę bugów i dodanie do rozgrywki nowych trybów. Światełkiem w tunelu na pewno jest nowa, mniejsza mapa zaprojektowana do szybszych starć. Nie będziemy musieli zbyt długo na nią czekać, bo wedle Bluehole mapa pojawi się na serwerach testowych już na początku kwietnia. 

Mniej znaczy więcej? Nowa mapa tuż za rogiem!

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze