Apex Legends - gameplay

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Luty 2019
  • Komentuj 2

Oglądaliście wczorajszego streama studia Respawn? Jesli nie, to zobaczcie gameplay z nowego, darmowego battle royale. Apex Legends w świecie Titanfalla jest już dostępny na PC (Origin) oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Na mapie pomieści się 60 osób. Naraz może grać dwadzieścia zespołów po 3 osoby. Z ciekawych rozwiązań pojawi się jednorazowa opcja ożywienia członka teamu w wybranym miejscu (Respawn Beacons) oraz automatyczne modyfikacje broni i ekwipunku po zebraniu ulepszeń.

Oczywiście nie może zabraknąć sezonów, każdy z nich potrwa około 3 miesięcy. Electronic Arts poszło też po rozum do głowy i system mikropłatności w postaci przepustki bojowej (brzmi dziwnie znajomo, nie?) obejmie tylko dodatki kosmetyczne. Jak się uczyć, to od Fortnita najlepszych w temacie!

[Źródło:youtube.com, ppe.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze