Znamy ikony NfS'a

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Sierpień 2015
  • Komentuj 5
Na rozpoczętym dziś Gamescomie producenci od razu wyciągnęli ciężkie działa. Na pierwszy ogień idzie najnowsza odsłona kultowego Need for Speed.  Dużo mówiło się o reaktywacji serii, która dla wielu graczy stała się wręcz synonimem gry wyścigowej. Marka z przeszło 20-sto letnią historią już trzeciego listopada 2015 doczeka się kolejnej odsłony. To nie koniec dobrych informacji bo własnie ujawniono o NfSie nieco więcej. Wiemy na przykład, że znajdzie się w nim miejsce dla pięciu trybów rozgrywki, każdy mający swojego mistrza zwanego tutaj ''ikoną''. magnustoup2I tak: w trybie ''Speed'' gracz pokonać będzie musiał Magnusa Walkera. Nie dajcie się zwieźć jego żulerskiemu wyglądowi - ten facet należy do jednych z najlepiej znanych kolekcjonerów Porsche na świecie. Mało tego! Zasłyną on z nietuzinkowego podejścia do tuningu swoich zabawek i sam siebie nazywa Urban Outlaw. Drugą konkurencją będzie ''style''. Tutaj niepodzielnie króluje Ken Block, czyli facet który wymyślił Gymkhanę. Pasjonatom motoryzacji pewnie nie trzeba wyjaśniać co to, ale dla całej reszty:
Chyba nie ma wątpliwości dlaczego to właśnie Block reprezentuje styl. Wystarczy popatrzeć na jego jazdę po ulicach Los Angeles by skumać, że facet dysponuje nie tylko potężnym wozem, ale także niemałym talentem do latania bokiem. Kolejny, trzeci już tryb, to ''bulid''. Tutaj będziemy docenieni za to w jaki sposób zbudowaliśmy własne auto. Mistrzem tej kategorii będzie Nakai San, legenda tuningu i właściciel własnego warsztatu. Zdaniem Sana auto ma nie tylko dobrze jeździć - musi też posiadać niezwykły wygląd. Risky-Devils-Fish-Rocket-Bunny-FRS-Air-Lift-11-800x533Przechodzimy do czwartego trybu przez producentów nazwanego ''crew''. Chyba nie zaskoczę nikogo kiedy wytłumaczę, że chodzi w nim o współpracę w drużynie. Naszym zadaniem jest pokonać ekipę Risky Devil. Tryb oferuje zabawę ze znajomymi lub sztuczną inteligencją, która polega na jeździe na tak zwaną ''gazetę'', wykorzystywaniem strumienia wolnego powietrza jaki zostawia za sobą poprzedzający nas samochód czy drużynowy drift. Piątym, ostatnim trybem, będzie ''outlaw''. Chodzi tutaj o ucieczki przed policją, rozwalanie radiowozów i generalne sianie spustoszenia na mapie. Najważniejszą postacią w tym trybie jest mający powiązania z yakuzą Morohoshi-san. Kiedy zapyta się go o to czym się zajmuje odpowiada ''szarą strefą''. Był kilka razy aresztowany, a jego ulubionym autem jest Lamborghini Diablo. Tutaj macie siedmiominutowy film o samym Morohoshim, który wyjaśni Wam co nieco o piątej ikonie NfSa:
I jak Wam się podobają nasze ikony? Czy to, że są to postacie z krwi i kości robi dla Was jakąkolwiek różnicę? Czy to dla Was obojętne? Aha! Zapomniałbym! Teraz kiedy już mamy za sobą omówienie trybów i naszych bohaterów to zobaczcie jeszcze jeden zwiastun NfS'a pokazujący to jak gra będzie wyglądała:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze