Gollum jaki jest, każdy widzi

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

Daedalic Entertainment oraz NACON prezentują nowy zwiastun ich długo wyczekiwanego The Lord of the Rings: Gollum. Klip został wyemitowany podczas tegorocznej edycji The Games Awards, a jego tematem przewodnim jest walka między dwiema osobowościami, Sméagolem i Gollumem. The Lord of the Rings: Gollum oferuje zupełnie nową perspektywę, pozostając wiernym wizji przedstawionej we Władcy Pierścieni.

Gollum jaki jest, każdy widzi

The Lord of the Rings: Gollum to oparta na fabule przygodowa gra akcji, w której gracze wcielają się w Golluma, aby odzyskać swój cenny utracony pierścień. Muszą się wspinać, skakać i przemykać przez niebezpieczne obszary, unikać złapania i starać się zachować przewagę.

Gollum jest zręczny i przebiegły, ale także rozdarty przez swoją rozdwojoną osobowość. Od Ciebie zależy, czy ciemniejsza strona Golluma przejmie kontrolę, czy też pozostanie iskierka rozsądku w tym, co kiedyś było Sméagolem.

The Lord of the Rings: Gollum zostanie wyprodukowane przez Daedalic Entertainment przy oficjalnej współpracy z Middle-earth Enterprises i wydane wspólnie przez Daedalic i NACON. Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch, w 2022 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze