Gildia Method walczy o first killa na Mythicu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Wrzesień 2018
  • Komentuj 2

W tej chwili gildia Method z europejskiego serwera Tarren Mill ma pierwsze miejsce w progresowaniu Zula na poziomie Mythic. Teraz wszystko rozgrywa się o G'huuna, wypaczoną formę mającą wiele wspólnego z Old Gods, któremu służą Krwawe Trolle.

Jeżeli interesuje Was lore nowego rajdu i eksperymenty prowadzone w Uldirze, w wyniku których pojawili się bossowie, to zapraszam Was na filmik Pulchnego Niedźwiedzia, on Wam wszystko świetnie przybliży. 

Wracając do progresu Mythica, Methodzi własnie przeszli Zula, a teraz walczą z Taloc'iem. Już za kilka chwil rozpocznie się więc starcie o first killa, czy utrzymają tytuł najlepszej gildii? Wciąż depczą sobie po piętach z amerykańską gildią Big Dumb Guild. 

Starcie z G'huunem możecie ogladać na żywo na kanale twitch gildii.

Oglądaj na żywo walkę gildii Method z G'huunem!

A jak wygląda Wasz progres Uldiru? Pochwalcie się w komentarzach!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze