Geralt w Cyberpunku?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Wrzesień 2017
  • Komentuj 16

Sprawa kolejnego Wiedźmina na razie jest zamknięta, ale Doug Cockle, czyli aktor wcielający się w Geralta w angielskojęzycznej wersji dzieła Redów, chciałby zrobić coś przy Cyberpunku.

Cybergeralt trafi do Cyberpunka?

Podczas EGX 2017, czyli jednych z największych brytyjskich targów związanych z branżą gier komputerowych, Doug Cockle miał okazję odpowiedzieć na kilka pytań na temat Wiedźmina 4, jego współpracy z CDP Red i mitycznego już niemal Cyberpunka. Aktor zdecydowanie stwierdził, że o żadnym Wiedźminie 4 nic nie wie, a Redzi koncentrują się teraz właśnie na Cyberpunku, co na pewno żadnym wielkim zaskoczeniem nie jest. Ale Cockle bardzo miło wspomina współpracę z Polskim studiem i jest chętny na więcej:

Bardzo fajnie było być częścią czegoś co trwało tak długo. Czegoś co pozwalało Ci z czasem wrócić do tej postaci, kiedy scenarzyści dodają jej więcej życia, więcej emocjonalnych sytuacji. To było naprawdę świetne doświadczenie.

W szczególności wspomina sceny seksu z Wiedźmina 3, które sprawiły mu mały kłopot:

To trochę tak jakby mama złapała Was podczas masturbacji. Ale w sumie była to dobra zabawa. Takie coś może być naprawdę wymagające, bo człowiek się zawstydza. Trzeba pokazać temu kto siedzi z Tobą w studiu tę część swojej osobowości.

W końcu padło też pytanie dotyczące ewentualnej roli Cockle'a w Cyberpunku. Niestety żadnych konkretów, poza szczerą chęcią wzięcia udziału w najnowszym i jakby się wydawało największym projekcie Redów, nie ma:

Rozmawialiśmy o pomyśle zaangażowania mnie w jakiś sposób. Czy to będzie jakaś znacząca rola czy tylko easter egg. Mam nadzieję, bo bardzo dobrze mi się z nimi pracowało. Ale nie było między nami jakiegoś znaczącego kontaktu, rozmawialiśmy o tym w żartach.

To, że Redzi poczucie humoru mają to wiemy, wystarczy spojrzeć w jaki sposób podeszli do ''problemu'' z Płotką mającą tendencję do pokazywania się w dziwnych miejscach, czy misję z Wojciechem Mannem w roli głównej. Geralt, czy raczej Cockle, pojawi się w jakiejś formie w Cyberpunku? Bardzo w stylu Redów byłoby puszczenie oka do fanów Geralata i sięgnięcie Cockle przy okazji jakiejś misji pobocznej. Jak myślicie? Geralt powróci w roku 2077?

[źródło: vg247gamingbolt.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze