Nowy gameplay z Cyberpunk 2077 we wrześniu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Czerwiec 2019
  • Komentuj 0

Cyberpunk 2077 oraz Keanu Reeves są wszędzie. Będziemy Was maltretowali nimi przez dłuższy czas, bowiem nie ulega wątpliwościom, że to temat po prostu istotny. E3 co prawda już za nami, ale nie oznacza to, że to koniec informacji o najnowszym dziele CD Projekt Red. Zapnijcie pasy, bowiem nowe demo gameplayu otrzymamy…

…podczas PAX West, czyli we wrześniu. Impreza rozpocznie się 30 sierpnia, a zakończy 2 września, a Redzi poinformowali, że Cyberpunk 2077 będzie tam obecny. Co więcej, dostaniemy podczas wydarzenie nowy gameplay. To o tyle istotna wiadomość, że podczas E3 tylko zaproszeni przedstawiciele branży oraz dziennikarze mogli sprawdzić, jak wygląda aktualnie Cyberpunk 2077.

Teraz dowiadujemy się, że demo będzie dostępne publicznie podczas PAX West. Marcin Momot poinformował o tym za pośrednictwem Twittera. Nowy gameplay ma nam pokazać Night City od innej strony, a do tego nie opędzimy się od Keanu Reevesa! Pozostaje zatem czekać.

[Źródło: Twitter]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze