Cyberpunk 2077 z pokazem na E3!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 23 Maj 2019
  • Komentuj 2

Pamiętacie jakie oburzenie przetoczyło się przez rzeszę fanów, którzy nie doczekali się na E3 pokazu Cyberpunka 2077? Możliwość obejrzenia gry dostali jedynie dziennikarze (w tym również Adam, którego wrażenia znajdziecie tutaj) na pokazach zamkniętych, oraz kilku mniejszych okazjach zaraz po targach. Jednak fani czekali kilka tygodni, by zobaczyć ten sam materiał. W tym roku nie będzie ukrywania się po kątach, ale też nie dostaniemy gameplay'u w swoje ręce. 

CD Projekt Red pojawi się na własnym stoisku w południowej części targów, gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć pokaz gry. Grać jednak będą jedynie jej twórcy, więc potraktujmy to jako pokaz półotwarty. Informacją na Twitterze podzielił się Adam Badowski, prezentując mapę z umieszczeniem stoiska. Kolejki pewnie będą absurdalne, więc mam nadzieję, że zadbali o wydzieleni odpowiednio dużej strefy dla oczekujących.

Oczywiście szykują również swoje własne show Cyberpunka 2077 podczas prezentacji Microsoftu na E3 2019, na której według doniesień ma się pojawić wstępna data premiery (kto obstawia jesień 2020? :D).

[Źródło:komputerswiat,twitter]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze