Widziałem Cyberpunka 2077

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Czerwiec 2018
  • Komentuj 3

Tak, widziałem Cyberpunka w akcji i na wstępnie powiem, że jest więcej niż dobrze. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, te usłyszycie w materiale poniżej, ale wydaje mi się, że możemy ze spokojem oczekiwać kolejnej gry Redów. 

Pokaz odbył się we wtorek w siedzibie CDP Red w Warszawie. Na samym początku kilkakrotnie powiedziano nam, że nie możemy robić żadnych zdjęć ani kręcić filmów, więc to co zaraz usłyszycie to moje wrażenia z pokazu. Widzieliśmy to samo co Redzi pokazali na E3, dlatego łatwiej mi zrozumieć wszystkie ''ochy'' i ''achy'' jakie płynęły od nas ze strony szczęśliwców, którzy Cyberpunka widzieli w LA. Jedziemy:

Dodam jeszcze tylko, że nie. Nie dostaliśmy takich fajnych figurek jak Ci z LA. Pewnie w CDP Red nie spodobało się, że kolekcjonerki bardzo szybko wylądowały na serwisach aukcyjnych. Cóż, przynajmniej dali mi koszulkę i pozostawili z jak najlepszym wrażeniem po samym pokazie. 

Kto jeszcze nie może się doczekać?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze