Games Music Festival coraz bliżej!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Październik 2018
  • Komentuj 1

Bilety dostępne są do sprzedaży tutaj.

Games Music Festival we Wrocławiu już tuż tuż. W weekend 27-28 października czeka na Was muzyczna przygoda po najróżniejszych światach gamingu. Niesamowite wydarzenie dla każdego fana muzyki!

W czasie festiwalu odbęda się 4 koncerty, na które zostało coraz mniej biletów. Nie martwcie się jednak. Ekipa Ja,Rock ma dla Was bilety, które możecie zgarnąć u Yuuhiego, NieDaRadka, Kromki i Tipsa. Śledźcie uważnie profile na Facebooku chłopaków, by nie przegapić szansy na zdobycie biletów!

Program wydarzenia.

Przypominam, że podczas festiwalu odbędą się koncerty Symphony of The Forest, na którym usłyszycie wybitną ścieżkę dźwiękową z Ori and The Blind Forest. Symphony of The Storm, z cudowną muzyką znaną z gier Blizzarda. Jazzowe nuty z Grim Fandango oraz The Symphony of Heroes, podczas którego wrócicie na porywające pola bitew z Heroes of Might and Magic.

W trakcie festiwalu będziecie mogli wygrać takie cuda!

Znani kompozytorzy, prelekcje muzyczne i dodatkowe atrakcje, które uświetnią wydarzenie, to kolejne powody dla których warto wybrać się na Games Music Festival. Jeśli chcecie załapać się na event to spieszcie się, bo bilety schodzą jak ciepłe bułeczki!

Bilety dostępne są do sprzedaży tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze