Game Music Festival

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Kwiecień 2018
  • Komentuj 1

Wydarzenie na facebooku.

Portal gamemusic.pl organizuje dwudniowy festiwal muzyki znanej z klasyków rozrywki komputerowej. Już w październiku będziecie mogli usłyszeć na żywo utwory z Grim Fandango, Diablo, World of Warcraft, StarCraft, Ori and the Blind Forest i Heroes of Might and Magic. Wspaniałe muzyczne wydarzenie odbędzie się 26-27 października we Wrocławiu.

Wydarzenie rozpocznie się koncertem z udziałem orkiestry Narodowego Forum muzyki, w której skład wejdzie aż 80 osób, która zagra muzykę z serii Might and Magic. W ubiegłym roku ta część rozeszła się z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, więc jeśli chcecie dorwać bilet, to lepiej się pospieszyć.

Drugiego dnia pojawi się za to sam Gareth Coker, autor muzyki do Ori, który wprowadzi nas w magiczny nastrój. 

Największą gratką jednak będzie chyba ostatni czwarty koncert The Symphony of the Storm, na którym usłyszymy muzykę z gier Blizzarda. Usłyszymy ścieżkę dźwiękową z World of Warcraft (Lament Banshee?! Invincible???!!!), Diablo oraz StarCrafta. Dla fanów Zamieci obowiązkowy koncert.

Więcej informacji, pełny harmonogram oraz bilety znajdziecie na stronie gmfest.com.

Bliżej wydarzenia wrócę do Was ponownie z informacjami, by przypomnieć o festiwalu! Takie wydarzenia lubimy!

Wydarzenie na facebooku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze