GabeN twarzą majtek dla puszystych

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Kwiecień 2019
  • Komentuj 0

Chińczycy i ich legendarne zdolności do pogwałcania praw autorskich i własności wizerunkowej, nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Prawdopodobnie zdziwi się również szef Valve i twarz Steama, którego sylwetka została wykorzystana do reklamy... Bielizny męskiej w rozmiarze XXXXL.

Zdjęcie z chińskiego sklepu obiegło sieć już 4 dni temu, ale wciąż nie pojawiła się informacja o tym, czy GabeN wiedział o tym i nosiło to znamiona współpracy, czy też podobizna ikonicznego przedstawiciela rozmiaru 4 XL została użyta nielegalnie. Mało tego, wykorzystane zdjęcie to jedno z popularniejszych zdjęć Newella, więc raczej nie było szansy, że ktoś użył go nieświadomie.

Co ciekawe, gracze szczególną uwagę zwrócili na zawartość opakowania bielizny. Znajdują się tam bowiem 2 sztuki bielizny, co może być deliakatnym prztyczkiem w nos dla Valve za brak Half-Life 3. Teoria wybitnie naciągana, ale trzeba przyznać - zabawna.

Naturalna bawełna, 16 zł (28CNY) i podobizna Gabena, która stara się coś Ci przekazać... Kupilibyście?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze