Funcom pomoże przy rozbudowie Empyrion

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Styczeń 2024
  • Komentuj 0

Funcom i Eleon Game Studios ogłosiły nowe partnerstwo, które umożliwi twórcom gry Empyrion całkowite skupienie się na rozwoju przyszłych projektów związanych z tą grą, przy jednoczesnym wsparciu Funcom w zakresie finansowania i usług wydawniczych. Oprócz nowego, niezapowiedzianego tytułu Empyrion, obie firmy zapowiadają również Dark Faction, pierwsze w historii rozszerzenie do bazowej gry, dostępne na Steam i Epic Games Store 6 lutego 2024 roku.

Funcom pomoże przy rozbudowie Empyrion

Niewielki międzynarodowy zespół deweloperów z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii pracuje nad Empyrion - Galactic Survival, galaktyczną grą typu sandbox, od 2015 roku, stale ją ulepszając i rozbudowując. Od tego czasu ponad milion graczy przetrwało na wielu różnych planetach i zbudowało własne, całkowicie niestandardowe statki kosmiczne, aby odkrywać tajemnice galaktyki. Teraz, gdy Funcom przejął kontrolę nad wydawnictwem, zespół może realizować jeszcze bardziej ambitne dodatki.

W tym pierwszym w historii rozszerzeniu do gry Empyrion gracze odkrywają przerażające zagrożenie dla całej galaktyki: niemal niezniszczalny organizm, który rozprzestrzenia się i przejmuje kontrolę nad każdym życiem, którego dotknie. Zupełnie nowy scenariusz odkrywa ciemniejszą stronę galaktyki Empyrion, wciągając cię w intensywną historię przetrwania od pierwszych chwil, zapewniając jednocześnie lepsze wprowadzenie do gry. Dark Faction jest idealny zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów Empyrion, oferując nowe mechanizmy, w tym ulepszoną walkę wręcz, nowe materiały do budowy i tajemnice do odkrycia.

Cały zespół Eleon Games poza pełnym zangażowaniem w prace produkcyjne, przygotowuje się również do kolejnej flagowej odsłony w uniwersum Empyrion, a biorąc pod uwagę ostatnie osiągnięcia wydawnicze Funcom, w tym Dune: Spice Wars od Shiro Games czy wielokrotnie nagradzaną grę Metal: Hellsinger od The Outsiders, silniki tej machiny działają na pełnych obrotach, w imię przyszłości przetrwania w kosmosie.

Rozszerzenie Dark Faction do gry Empyrion - Galactic Survival pojawi się na Steam i Epic Games Store 6 lutego 2024 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze