Fotorelacja z Comic Con 2017 vol. 2

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 02 Czerwiec 2017
  • Komentuj 3

Drugi dzień Comic Con Warsaw to już nie było nerwowe rozglądanie się za atrakcjami i szukanie na mapie press roomu. Tym razem Redakcja w pełnym składzie, czyli ja, Kamila Zielińska i Adam Berdzik, nie próżnowała.

Udało nam się przestestować bardzo obiecującą grę na VR, nawiązać kilka kontaktów, które, mam nadzieję, zaowocują ciekawymi artykułami i wywiadami. Odczekaliśmy swoje do paru atrakcji, bo w końcu nie stać w kolejce podczas takiego wydarzenia, to jak w ogóle tam nie być. Nie zabrakło zachwytów nad cosplayem. Ale nic już więcej nie napiszę, bo o naszych wrażeniach więcej dowiecie się z pełnej relacji, która gotowa będzie już po zakończeniu Comic Conu. Dziś, w ramach teasera, zapraszam Was do drugiej galerii zdjęć.

 

Scena główna

Foto z Sylwestrem Wardęgą

 

Widok na jedną z hal

Świetny cosplay w klimacie Mad Maxa

Na Comic Conie odbywały się też koncerty

Nie mogło zabraknąć ekipy z Gry o Tron

A może Tekken?

Szczypta nostalgii - Tetris

Adam Berdzik i strzelanka VR

Od dziś jestem fanką VR!

Kamila nie wykazała specjalnych emocji podczas Roller Coastera

Redakcja podczas gry w Wojowoce

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze