Fortnite X Avengers: Koniec gry

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Kwiecień 2019
  • Komentuj 0

W kinach już hula radośnie Avengers: Koniec gry. Ja jeszcze nie miałem przyjemności uczestniczenia w seansie, więc byłbym zobowiązany za NIE spojlerowanie żadnego jego elementu. Równocześnie zapewniam, że poniższy news również pozbawiony jest takich ”smaczków”. Możecie czytać spokojnie.

Epic Games po raz kolejny dogadało się z Marvelem. Dawno temu gracze Fortnite Battle Royale mieli możliwość wcielenia się w Thanosa i siania zamętu na polu bitwy. Tym razem deweloperzy podnieśli poprzeczkę, wprowadzając do gry specjalny tryb okresowy – Koniec gry. Oto zasady:

W ramach nowego trybu gracze będą mogli wcielić się w drużynę Avengers lub zespół Thanosa. Po jednej stronie konfliktu znajduje się drużyna bohaterów. Jej członkowie odradzają się po likwidacji, dopóki wrogowie nie znajdą wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności.

Bohaterowie zaczynają z mapą skarbów, która prowadzi ich wprost do mitycznego ekwipunku Avengers. Pozostałe przedmioty Avengers znaleźć można w skrzyniach na mapie. Celem drużyny bohaterów jest zniszczenie armii Chitauri i pokonanie Thanosa.

Drużyna Thanosa składa się z Najeźdźców Chitauri i samego Thanosa. Najeźdźcy Chitauri zaczynają z potężnym karabinem laserowym, granatami do niszczenia budowli i plecakiem odrzutowym, który pozwala na moment wznieść się wysoko w powietrze.

Pierwszy Chitauri, który zdobędzie Kamień Nieskończoności, zmienia się w Thanosa. Dysponuje on potężnym ciosem, atakiem promieniem, a także zdolnością wysokiego wyskoku w powietrze i niszczenia wszystkiego przy lądowaniu. Z każdym zdobytym Kamieniem Nieskończoności zdolności Thanosa stają się coraz potężniejsze, a Chitauri zyskują zdrowie.

Niedługo po likwidacji Thanosa, zmienia się w niego kolejny Chitauri (chyba że Thanos jest ostatnim graczem w drużynie). Jeśli Thanos i Chitauri znajdą wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności, bohaterowie nie będą już w stanie się odradzać.  Celem Thanosa i jego armii jest odnalezienie kamieni, a następnie likwidacja wszystkich pozostałych bohaterów.

Skomplikowane? Może się tak wydawać, ale w praktyce działa to wyśmienicie. Na Fortnite Battle Royale można kręcić nosem, ale nikt nie zaprzeczy, że wydarzenia są tam genialne. Aż chciałoby się, aby inne produkcje sieciowe mogły sobie na coś takiego pozwolić…

[Źródło: Fortnite]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze