Fort Solis to psychologiczny thriller

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

Studio Fallen Leaf nawiązało współpracę z wydawcą Dear Villagers przy premierze nadchodzącej gry science-fiction Fort Solis. Eksploruj opuszczoną kopalnię na Marsie, rozwiąż zagadkę zaginionej załogi i podejmuj kluczowe decyzje w Fort Solis już tego lata.

Fort Solis to psychologiczny thriller

W Fort Solis wcielasz się w inżyniera Jacka Leary'ego, który spędza najdłuższą noc swojego życia w odizolowanej bazie górniczej na Marsie. Eksploruj tytułową stację Fort Solis zbierając wskazówki z laboratoriów, kwater załogi i surowej, burzliwej powierzchni Marsa, aby zrozumieć, gdzie podziała się załoga stacji. Gdy noc się wydłuża, wydarzenia nabierają tempa i wszystko wymyka się spod kontroli. Główny bohater ścigając się z czasem musi poznać prawdę!

Wykorzystując moc silnika Unreal Engine 5, Fort Solis oferuje misternie wciągającą scenerię w najgłębszych zakątkach kosmosu. Wciągającą fabułę oraz oprawę graficzną dopełnia doskonała obsada aktorska, składająca się z Rogera Clarka (Red Dead Redemption 2), Troya Bakera (The Last of Us, Death Stranding) oraz Julii Brown (The Last Kingdom, World on Fire).

Fort Solis skupia się na przedstawieniu ambitnego science-fiction, bez cięć kamery, ekranów ładowania lub HUD-u dla graczy. Filmowy kierunek Fort Solis realizowany jest nie tylko w grze, ale także widoczny będzie we wszystkich materiałach graficznych.

Podejmuj trudne decyzje w czasie rzeczywistym. Twoje działania będą miały kluczowe konsekwencje, prowadząc do wielu zakończeń. Czy masz umiejętności, które pozwolą rozwiązać zagadkę Fortu Solis i wrócić żywym z tej misji?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze