For Honor w styczniu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Styczeń 2017
  • Komentuj 1
Już w styczniu ruszą kolejne testy For Honor - bijatyki od Ubisoftu, która może nieźle namieszać na rynku. Podczas bety zagramy trzema frakcjami i wypróbujemy nowy tryb o nazwie War of the Factions. Jesienna alfa For Honor zostawiła na nas jak najlepsze wrażenie, teraz Ubisoft chce pokazać swoje nowe IP nieco większej liczbie graczy. Testy rozpoczną się 26 stycznia i potrwają do 29 stycznia. Swoją chęć do udziału w becie możecie zgłosić tutaj, potem pozostaje Wam jedynie czekać na info od dewelopera. W becie czekać na nas będę trzy frakcje - japońscy samurajowie, europejscy rycerze oraz okrutni wikingowie. Gracz wybiera jakim rodzajem wojownika chce być i rusza na arenę pełną innych graczy i mobków, na których można nabijać sobie eXPa.

Walka w For Honor to nie je bajka...

Walka w For Honor to nie je bajka...

Jednym z najważniejszych punktów bety będzie przetestowanie trybu War of the Factions. Wybieramy w nim jedną frakcję, której przyrzekamy swoją wierność i to w jej imieniu będziemy toczyć bitwy. Gra będzie wynagradzała najbardziej bitną frakcję przyznając różnego rodzaju bonusy zrzeszonym w niej wojownikom. Trzeba zaznaczyć, że Ubisoft wykazuje się w przypadku For Honor sporą dawką rozsądku, bo choć do gry ostatecznie trafią mikrotransakcje, to tak samo jak w przypadku Rainbow Six: Siege nie będę one miały wpływu na rozgrywkę, a całą zawartość, łącznie z mapami, i tak da się odblokować po prostu grając. Premiera For Honor już 14 lutego na PC, Xbox One i PS4. Jeśli więc nie mieliście planów na Walentynki, to może skusi Was rozwalanie łbów w wielkich bitwach? Do bety zapiszecie się tutaj.

W grę zagracie już w Walentynki

W grę zagracie już w Walentynki

[źródło: forhonor.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze