Mniej golizny w WD 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Listopad 2016
  • Komentuj 2

Ubi dość szybko się ugięło

Ubi dość szybko się ugięło

W Watch Dogs 2 można znaleźć ''wyraźnie wyrenderowane'' kobiecie narządy rozrodcze. Po sprawie z blokadą konta pewnego gracza i burzy w branżowych mediach Ubi zapowiada patcha, który zaadresuje problem. Druga część Watch Dogs jeszcze na dobre nie zadomowiła się na konsolach, a wokół gry już narosły kontrowersje związane z całkiem dużą dawką nagości jaką znajdziecie w produkcji Ubi. Najwięcej mówiło się o wykonanym przez Gorgona2000 zdjęciu pewnej biednej kobiety, choć nie był to jedyny przykład nagości w WD 2. Za podzielenie się swoim odkryciem Gorgona2000 został początkowo ukarany przez Sony karą tygodniowego bana, ale jak napisał sam zainteresowany na forum Neogaf, jego kara... została przedłużona i teraz trwać będzie miesiąc!

Ban na miesiąc? Ktoś w Sony chyba lekko przesadził

Na miesiąc do konta? Ktoś w Sony chyba lekko przesadził

Tymczasem Ubisoft wydał oświadczenie, w którym odnosi się do zarzutów stawianych Watch Dogs 2. ''Choć Watch Dogs 2 jest grą przeznaczoną dla dorosłych, to przepraszamy i zmienimy ten model NPCa tak by bardziej pasował do innych modeli NPCów'' powiedział rzecznik prasowy Ubisoftu. ''Pracujemy także z naszymi partnerami by upewnić się, że nasi gracze mogą grać i dzielić się zawartością gry zgodnie z ich kodeksem zachowań''. U góry podkreśliłem słowo ''ten'', bo oznacza ono, że Ubi nie ma zamiaru całkowicie usuwać takich ''smaczków'' ze swojej gry. Takie sytuacje jak ta pokazana przez Servana Demira w grze zostają. To co? Siusiaki tak, ale waginy już nie? Swoją drogą ciekawe, że aż tak dokładnie zdecydowano się odwzorować narządy płciowe. Ciekawy jestem czy był to specjalny zabieg deweloperów, którzy świadomie i premedytacją stworzyli, a potem umieścili w grze kobietę z majtkami bez krocza? Czy był to żarcik pojedynczego dewelopera, który myślał, że sprawa - jeśli w ogóle zostanie odkryta - wywoła co najwyżej uśmieszek na twarzy? No i kolejne pytanie: czy ktoś w Ubi za to beknie, czy patchem firma zamyka sprawę?

Granica leży między żeńskimi, a męskimi narządami płciowymi?

Granica leży między żeńskimi, a męskimi narządami płciowymi?

[źródło: polygon.comneogaf.comgamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze