Filmowy Uncharted +18?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 27 Luty 2017
  • Komentuj 2

Krew, przemoc, wulgarny język. Kategoria R jest konieczna?

Krew, przemoc, wulgarny język. Kategoria R jest konieczna?

Scenariusz do filmowego Uncharteda powstający za sprawą Joe Carnahana, może zostać objęty kategorią R. Autor w wywiadzie z coomingsoon.net pochwalił się, że materiał jest już gotowy i został napisany tak, jak powinien. I chociaż wydaje się to być dobrą informacją, to na swoim Tweeterze scenarzysta wyjaśnił, że nikt z Naughty Dog nie przeczytał jeszcze gotowego materiału i nie może potwierdzić, że taka wersja ostatecznie się przyjmie. W kolejnej rozmowie z Colliderem nadepnął na odcisk twórcom gry, ''słyszałem, że Naughty Dog jest bardzo zadowolone. Ale kto wie? ...To może wcale nie być prawda''. Neil Druckmann odpowiedział fanom na Tweeterze, że ''życzą sobie, aby przestał sugerować, że ma ich poparcie''.

Jakiego Uncharteda Wy wolicie? Familijnego czy dla dorosłych widzów?

Jakiego Uncharteda Wy wolicie? Familijnego czy dla dorosłych widzów?

Pozostaje czekać aż obie strony wyjdą z tego impasu i wspólnie przeanalizują scenariusz. Biorąc pod uwagę, że najlepszym targetem gier i filmów są widzowie dorośli, których stać na dobra kultury, zrozumiałe byłoby utrzymanie filmu w kategorii R. Pozostaje pytanie, w którą stronę chce pójść Naughty Dog, i czy wizja scenarzysty pokryje się z ich wyobrażeniami? [Źródła: collider.com, comingsoon.net, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze