Film o Anthem na walentynki!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Luty 2019
  • Komentuj 2

Zamknięta alpha i wersja demo Anthema zeżarły trochę wolnego miejsca na dysku. Tu 40GB, tam 30GB i nagle może się okazać, że zabraknie miejsca na samą grę! Szczególnie na konsolach. A sama gra wymaga minimum 50 GB wolnego miejsca.

Warto więc upewnić się, czy na pewno po zakończonych weekendach otwartych usunęliśmy wersje demonstracyjne. Ale chwileczkę! Spytacie pewnie, co się stanie z tymi elementami dekoracyjnymi, które zdobyliście za udział w demie vip? Spokojnie, wszystko zostaje przypisane do waszych kont EA, nie do samego Anthema. Wystarczy tylko, że kupicie grę na odpowiednie konto (czyli to, z którego braliście udział w demie).

Zaniepokojonych uspokoił Mike Gamble, który stale czuwa na swoim Twitterze.

No dobra, teraz najważniejsza informacja. Anthem już jutro pojawi się w formie krótkometrażowego filmu live action! Łapcie teaser Conviction: An Anthem Story

Za film odpowiada Neill Blomkamp, reżyser między innymi Chappiego, Elizjum i Dystrykt 9. Możliwe więc, że czeka nas świetne widowisko.

No takie walentynki to ja rozumiem! A już w następny piątek premiera gry Anthem.

Film będziecie mogli obejrzeć tutaj!

[Źródło:thatguywhoplaysanthem.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze