Chappie jako pathfinder w Apex Legends

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Marzec 2019
  • Komentuj 1

Wygląda na to, że współpraca Neilla Blomkampa i EA nie zakończy się na filmowym trailerze Conviction na premierę Anthema. Fani dostrzegli, że postać Chappiego z filmu Neilla idealnie pasuje na kolejnego bohatera najnowszego battle royale'a od Electronic Arts, Apex Legends.

Wiele osób pytało reżysera o możliwość dodania Chappiego jako grywalnej postaci w Apexie. Zarówno on, jak i Vince Zampella, dyrektor generalny studia Respawn, odpowiedzialnego za Titanfalla i Apex Legends, szybko doszli do wniosku, że jest to całkiem dobry pomysł. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na nową postać w Apex. 

Możliwe jednak, że zamiast wcielać go w szeregi pathfinderów dodając jedynie skórkę, znajdzie się dla niego inne zajęcie. Może podobnie jak w filmie zostanie zwiadowcą? Albo zupełnie nową postacią? Jedno jest pewne, Blomkamp ceni sobie współpracę z EA, nie trzeba więc będzie długo czekać na kolejne efekty, a jeśli będą tak dobre jak Conviction: an Anthem Story od jego Oats Studios, to warto.

[Źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze