Figurki Fortnite w Biedronce

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 16 Kwiecień 2019
  • Komentuj 5

Chociaż ta ostatnia niedziela wypadła handlowa, bo zbliżąją się święta, a tłumy ludzi magazynują zapasy godne półrocznego pobytu w schronie, to Biedronka znalazła sposób, żeby jeszcze bardziej wydłużyć kolejki. Od dzisiaj w każdym żółtym dyskoncie zobaczymy mnóstwo młodych osób, które rozpoczynają polowanie na figurki z Fortnite.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom graczy. Tani sprzęt Hykkera pojawia się raz na jakiś czas w ofercie, regularnie pojawiają się promocje gier, ale figurki z gry to nowość dla polskiej sieciówki.

Biorąc pod uwagę popularność gry Fortnite zapewne znikną w oka mgnieniu, chociaż cena regularna za jedną figurkę (14,99) nie zwiastuje pierwszorzędnej jakości. Taka figurka może jednak ładnie ozdobić geekowską półeczkę nad komputerem, albo wkoponować się między książki lub inne gamingowe gadżety.

Zobaczcie, jak prezentują się na żywo figurki inspirowane grą Fortnite z Biedronki!

Figurek do zebrania jest aż 41, ale kupując pakiet 3 naraz obowiązuje promocja (9,99 za sztukę). Trzy figurki za trzy dyszki, sprawiedliwie. Figurki nie są jednak oryginalne, a sama promocja dotyczy ''figurek inspirowanych''. Dodatkowo są to również pieczątki, co jest elementem zbędnym. Lepiej byłoby chyba postawić na jakość figurek niż takie ''funkcjonalności". Tym bardziej, ze trwa strajk, zeszyty leżą w najciemniejszych zakamarkach plecaków rzuconych gdzieś w kąt, i nawet młodzi ludzie nie będą mieli ze stempli większego pożytku.

Biedronkowy battle royale właśnie się zaczyna, kto dotrwa do końca promocji i zdąży zgarnąć je wszystkie? Oferta ważna do 28 kwietnia, lub do wyczerpania zapasów.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze