League of Legends z miliardem wyświetleń na Twitchu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Czerwiec 2018
  • Komentuj 0

Okrągły miliard odsłon ma od niedzieli na swoim twitchowym koncie Riot Games. Jest to pierwszy kanał na Twitchu, który dobił do tej imponującej liczby.

League of Legends swoją premierę miało w 2009 roku i szybko podbiło serca graczy. MOBA na długo stała się królową esportu i nawet dziś, przy rosnącej konkurencji ze strony battle royle'ów, trzyma się naprawdę dobrze. Choć użycie słowa ''dobrze'' chyba nie oddaje całej sprawy.

Wczoraj kanałowi Riot Games na Twitchu stuknął miliard odsłon. W siedmioletniej historii Twitcha nikomu jeszcze nie udało się dobić do takiego wyniku, ale to właśnie LoL, jego niezwykle silna scena esportowa i niesłabnąca popularność wśród kibiców pozwoliły na osiągnięcie tego kamienia milowego branży gier.

Oczywiście Riot nie może spoczywać na laurach, bo na horyzoncie widać już kanały, które mają szansę ten wynik niedługo poprawić. Popularny streamer Fortnite'a Tyler ''Ninja'' Blevins zgromadził już 228 miliony odsłon swojego kanału, ale zajęło mu to znacznie mniej czasu. Inny bardzo znany streamer, tym razem zajmujący się głownie PUBG, DrDisRespect na swoim kanale ma 78 milionów odsłon.

Kto będzie następny z mililardem odsłon? Może ktoś totalnie nowy?

No i mamy okrągłą sumkę

[źródło: twitch 1, twitch 2, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze