Pierwszy komiks Marvela o League of Legends

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Grudzień 2018
  • Komentuj 4

Miesiąc temu pisałem Wam, że Marvel łączy siły z Riot Games. Efektem ich współpracy miała być seria komiksów w uniwersum Runeterra, gdzie bohaterami miały zostać postacie ze świata League of Legends. No to mamy już część pierwszą nowej serii, gdzie pierwsze skrzypce gra znana wszystkim (a przynajmniej powinna) Ashe!

Tak, ta bohaterka to jedna z pierwszych postaci, która pojawiła się w League of Legends. Pełniła również rolę naszego nauczyciela w samouczku – jest ona zatem idealnym wyborem na komiksowy start uniwersum.

Uprzedzam jednak, że Riot Games i Marvel wypuścili na ten moment jedynie pierwszą część historii, a na kontynuację przyjdzie nam trochę poczekać. Edycję fizyczną zobaczymy dopiero w maju przyszłego roku.

Wersja cyfrowa dostępna jest za darmo pod tym linkiem.

Jakie są Wasze wrażenia z Ashe: Wojmatka?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze