Figurka Leszego z Wild Hunt w preorderze

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Maj 2019
  • Komentuj 8

Jako szczęśliwa posiadaczka preordera edycji kolekcjonerskiej World of Warcraft z okazji 15-lecia gry, myślałam, że na ten miesiąc to koniec wydatków, a jeszcze nie minął miesiąc od mojego szaleństwa Pyrkonowego z kupowaniem barachła wszelakiego! Pytam więc Was, skąd brać na to wszystko pieniądze? Odpowiedzi jak nie było, tak nie ma, ale jeśli nie poszaleliście jeszcze tak jak ja, to może ta figurka Leszego Was skusi, bo nawet nie tyle robi wrażenie, co jest po prostu imponująca! Chociaż gadająca głowa z kolekcjonerki rage 2 też cieszy oko. :)

Darkhorse.com to miejsce, gdzie możecie dostać najpiękniejsze arcydzieła sztuki geekowskiej, potocznie zwanej jako figurki. Oczywiście proporcjonalnie to ich wspaniałości, równie mocno powala cena, ale o dziwo Leszy trafił na dość przystępną półkę cenową.

Zapowiedziana 4 dni temu figurka słowiańskiego demona lasu kosztuje 120 dolarów, a wysyłka planowana jest między grudniem, a lutym przyszłego roku. 

Jeżeli jednak Leszy z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu nie jest spełnieniem waszych kolekcjonerskich marzeń, to może zainteresuje Was reszta portfolio Darkhorse? Na przykład bardzo aktualna z racji końca Gry o tron figurka Viseriona, zrobiona z niesamowitym rozmachem? A może model Tempest, nastepcy Normandii 2.0 w Mass Effect: Andromeda?

Portfolio Darkhorse

Zobaczcie pełne portfolio i przeliczcie zera na koncie. Kusi bardzo, nie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze