Wiesiek na gramofonach

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Maj 2017
  • Komentuj 1

Kochasz gry, uważasz się za miłośnika muzyki, a Wiedźmin 3: Dziki Gon nie był Ci zupełnie obojętny? Winylowa edycja muzki z gry Redów będzie czymś dla Ciebie.

Firma Spacelab9 od kilku lat zajmuje się przenoszeniem muzyki z najważniejszych gier i seriali do świata winyli. Na swoim koncie mają już muzykę z Far Cry Primal, serialowego The Walking Dead czy The Division.

Teraz przyszła kolej na naszego Wiedźmina. Dzięki ''The Witcher 3: Wild Hunt Orginal Game Score'' usłyszycie 35 utworów stworzonych przez kompozytora muzyki z gry Marcina Przybyłowicza. Wydane w całkiem nieźle prezentującym się opakowaniu płyty będą kosztowały 30 amerykańskich dolarów. 

Jeśli jednak muzyka z podstawki Wieśka to dla Was za mało, to zawsze możecie się szarpnąć na edycję ''Game of the Year” z dodatkową muzyką pochodzącą z ''Serca z Kamienia''.

Listę zawartych na płytach utwrów znajdziecie tutaj, a jeśli ktoś z Was już wie, że winylowy Wiedźmin to propozycja dla niego, to może udać się wprost do sklepu.

[źródło: gameinformer.comspacelab9.com, thinkgeek.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze