Farmerskie i urocze Sprout Valley zadebiutowało

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, studio zajmujące się wydawaniem i tworzeniem gier niezależnych na Nintendo Switch, ogłosił dzisiejszą premierę długo wyczekiwanego symulatora życia na farmie – Sprout Valley. Gra jest już dostępna globalnie na Nintendo Switch i Steam.

Farmerskie i urocze Sprout Valley zadebiutowało

Sprout Valley to klimatyczna, pikselowa symulacja farmy, w której gracze pomogą uroczemu kociakowi Nico odszukać i stworzyć własne, szczęśliwe miejsce na ziemi. Jako Nico, gracze trafią na jedną z wysp świata Ostara, aby tam rozpocząć nowy rozdział życia, z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Poprzez planowanie swojego domostwa, zbieranie zasobów, sadzenie i pielęgnowanie roślin, gracze zbudują wymarzony ogród rękami Nico w medytacyjnym, relaksującym tempie. Jednak sama uprawa roślin i urządzanie domu, choć niezwykle satysfakcjonujące, nie jest wszystkim, co Sprout Valley ma do zaoferowania.

Na graczy czeka bowiem wiele dodatkowych zajęć, jak łowienie ryb, podróżowanie i eksplorowanie okolicznych wysp, nawiązywanie przyjaźni z uroczymi zwierzętami, czy udział w specjalnych wydarzeniach.

Sprout Valley tętni życiem i mnóstwem możliwości!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze