Far Cry 5 odsłania pomagierów

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Luty 2018
  • Komentuj 1

Premiera Far Cry 5 już pod koniec przyszłego miesiąca, czas więc na kolejne wieści od Ubi. Tym razem poznamy NPCów, którzy za odpowiednim wynagrodzeniem staną z nami do walki przeciwko sekcie znanej jako The Project At Eden's Gate, kierowanej przez niezrównoważonego Josepha Seeda.

Na pewno wielkim szokiem nie będzie dla Was kiedy napiszę, że każda z sześciu dostępnych ''spluw do wynajęcia'' dysponować będzie innymi umiejętnościami. Właściwie należałoby napisać, że najemników będzie siódemka, bo do ludzkiej obsady dołączy także pieseł imieniem Boomer. 

Pomocy będzie chciał udzielić nam doskonały pilot Nick Rye, którego kobieta spodziewa się dziecka. Nick nie chce żeby było ono wychowywane przez Seeda, dlatego zarówno on jak i jego samolot czekają na Twoje rozkazy:

|

Jeśli jednak potrzebny Wam będzie nieco subtelniejszy sposób na eliminację przeciwników, to możecie skorzystać z Grace Armstrong i jej karabinu snajperskiego. Grace to była żołnierka US Army i weteran walk w Afganistanie:


Jess Black nie da sobie w kaszę dmuchać, a jak ktoś spróbuje jej dmuchnąć to może zarobić strzałę w łeb. Jess to mistrzyni cichego podejścia i cichej eliminacji, a dzikie zwierzęta traktują ją jak swoją:


Dobrze mieć takiego rednecka jak Hurk po swojej stronie. Postać ta opisana jest jako ''niebezpiecznie głupia'' i to widać. Hurk hrabstwo Hope przemierza ze swoim ulubionym RPGiem na plecach, a jego ulubionym zajęciem jest robienie wielkiego ''boom'':


Poznajcie mamę Hurka, panią Adelaide Drubman. Mamuśka zapewni Wam wsparcie z powietrza, bo jej domeną są helikoptery. Nie lubi jak ktoś próbuje skrzywdzić jej biednego synka Hurka i nie zawaha się stanąć w jego obronie:


O tak. Sharky nie jest do końca zrównoważonym człowiekiem, a do tego lubi bawić się ogniem. Jeśli będziecie potrzebowali odpalić sobie fajkę lub poczęstować przeciwnika płonącą salwą z shotguna to Sharky to Wasz człowiek:


My mamy swojego Szarika, a Far Cry 5 będzie miał swojego Boomera. Boomer nie miał w przeszłości łatwo. Wyznawcy kultu zabili jego rodzinę, więc psia logika nakazuje mu wieczną zemstę:


Far Cry 5 pojawi się na PS4, Xboxie One i komputerach osobistych 27 marca. Jeśli jesteście ciekawi czy Wasz PC jest na tyle mocny, żeby odpalić najnowszego Far Cry, to wymagania możecie sprawdzić tutaj

[źródło: Ubisoft US]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze