9-ciu zabójców za grosze

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Styczeń 2017
  • Komentuj 2

W Humble Bundle czeka na Was wielu członków Bractwa

W Humble Bundle czeka na Was wielu członków Bractwa

Jeśli przegapiliście promocję Ubi, w której Assassin's Creed III było do zgarnięcia za darmo, to jeszcze nic straconego. Humble Bundle ma ofertę nie do odrzucenia dla wszystkich miłośników Asasynów. Humble Bundle proponuje Wam trzy deale. Jeśli zdecydujecie się wpłacić jednego dolca dostaniecie od sklepu pierwszą część, legendarnej już dziś, marki. Ale to nie wszystko, bo obok Assassin's Creed na Wasze komputery trafią jeszcze trzy gierki z serii Chronicles: Chiny, Rosja i Indie. Jeśli dysponujecie kwotą nieco ponad siedmiu dolarów, to obok zawartości bundle'a za jednego dolca, HB przekaże w Wasze ręce jeszcze wspomnianego już Assassin's Creed III wraz z dodatkiem The Tyranny of King Washington – The Infamy. Siedem dolarów kupi Wam jeszcze Assassin's Creed: Liberation HD oraz Assassin's Creed II Deluxe Edition.

Dziewięć gier za niecałe 70 złotych... i jeszcze pomagacie!

Dziewięć gier za niecałe 70 złotych... i jeszcze pomagacie!

Ostatnim progiem jest kwota 15 dolarów, dzięki której do Waszej biblioteki na Uplayu dołączą jeszcze Assassin's Creed: Brotherhood, oraz paryski Assassin's Creed: Unity. Część pieniędzy z Bundle zostanie przekazanych na cele charytatywne, tym razem wpłyną na konto fundacji The Pablove Foundation, która pomaga dzieciom chorym na raka. Myślę więc, że warto! Na koniec zostawiam Was z Omarem Sy'em, którego na pewno kojarzą widzowie świetnej komedii ''Nietykalni'' z 2011 roku. On również zachęca Was do skorzystania z promocji : )
[źródło: humblebundle.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze