Odyseja bez Battle Royale

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Sierpień 2018
  • Komentuj 2

Jeff Cork z Game Informera postawił Scotta Phillipsa przed ogniem 107-miu pytań na temat Odyssey. Seria szybkich pytań to zebrane od widzów zagadnienia, które redaktor GI poruszył w wywiadzie z twórcą nowej odsłony AC.

Z filmu dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy na temat gry. Wiemy dzięki niemu, że Odyseja nie dostanie ani trybu multiplayer ani tym bardziej Battle Royale, mimo rosnącej mody na wpychanie tego trybu wszędzie, gdzie tylko się da (tak Battlefield i Call of Duty, to o Was). 

Nowy AC będzie podobny do Origins. Pełnoprawny RPG, z pełnymi wyborami i konsekwencjami działań. Do tego powróci dom, jako baza wypadowa, oraz pojawią się opcje romansowania. Niestety, nie z Sokratesem, co Phillips uznał za absurdalne.

Głównym pytaniem, które powinno zaciekawić, jest oswajanie zwierząt. Możemy łapać różne dzikie zwierzęta (w co nie wliczają się okoliczne psy). Można więc będzie podróżować z niedźwiedzien czy lwem, które staną się naszymi petami.

Jak to zwykle bywa przy tego typu dużych grach, pojawi się sporo zawartości dodatkowej, wydawanej po premierze. Nie wiemy jednak, czy w formie płatnych DLC, czy darmowych rozszerzeń.

Bardzo fajną opcją, która pojawi się wgrze, jest śpiewanie szant. ponieważ poruszać się będziemy między innymi za pomocą statku, to będzie to miły element, tym bardziej, że śpiewane one będą przez profesjonalnego wokalistę.

Zobacz pełny wywiad game Inrofmera z twórcą AC: Odyssey.

Pojawiło się również zagadkowe ''will see'' na pytanie, czy po wyborze jednej z głównych postaci, druga pojawi się w fabule. Nie można również będzie romansować z drugim bohaterem. Czyżby Kasandra i Alexios mieli okazać się rodzeństwem? 

Takie wywiady są świetną okazją do wyciągnięcia ciekawych detali od twórców, a Odyssey już teraz prezentuje się nieźle i zachęca do ogrania. A ja zachęcam Was do obejrzenia pełnego materiału Game Informera.

[Źródła: gameinformer.comgamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze