Co słychać u assasynów?

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 10 Maj 2016
  • Komentuj 3
_7GvSPgyB8 Różnie do tej pory było z ekranizacjami gier. Takie produkcje, choć powstające od 1993 roku, z reguły nie były hitami w branży filmowej. Może film na podstawie gier z serii Assassin's Creed przyniesie rewolucję w tej dziedzinie?
Za film odpowiada Justin Kurzel, który w 2011 roku otrzymał nagrodę AACTA dla najlepszego reżysera za film pod tytułem ''Snowtown”. Stworzył także dwie inne głośne pozycje - ''The Turning” oraz ''Makbet”. Film o asasynach będzie pierwszą adaptacją gry nakręconą przez Kurzela.

Reżyser na planie zdjęciowym

Reżyser na planie zdjęciowym

Animus, czyli urządzenie wynalezione do odczytywania genetycznej pamięci człowieka i wyświetlania jej na ekranie, pojawił się na jednym z kadrów jakie trafiły do sieci:

Podłączony do niego jest Michael Fassbender jako główny bohater filmu.

Callum Lynch zaraz pozna swojego przodka

Na ostatnim zdjęciu widzimy już asasyna w akcji. Musimy zauważyć, że charakteryzator Fassbendera odwalił kawał dobrej roboty bo bez problemu zobaczycie różnicę między Callumem Lynchem, a jego przodkiem Aguilarem de Agarorobo.

Mam nadzieję że walki nie będą polegały na machaniu włócznią

Mam nadzieję, że walki nie będą polegały tylko na machaniu włócznią 

Warto wspomnieć, że film ten nie będzie nawiązaniem do żadnej z gry. Może to i lepiej, ponieważ nie chcielibyśmy dostać złej produkcji na podstawie naszej ulubionej części z cyklu. Premiera filmu w Polsce przewidziana jest na 6 stycznia 2017 roku, reszta świata film zobaczy na kilka dni przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. ks6nigA mH32fWu uEx49hV [źródło: Omletteteaser-trailer.com, imgur.com/]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze