Everspace 2 wystartowało!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Kwiecień 2023
  • Komentuj 0

Niezależne studio gier klasy AA, ROCKFISH Games, ogłasza z nieskrywaną dumą i przyjemnością, że po pięciu latach intensywnych prac, gra EVERSPACE 2 jest w pełni gotowa. Ta długo wyczekiwana, oszałamiająca wizualnie strzelanka kosmiczna RPG z otwartym światem dla jednego gracza to ponad 120 różnych pomniejszych światów do przemierzenia wzdłuż i wszerz.

Everspace 2 wystartowało!

W EVERSPACE 2 gracz wciela się w rolę Adama — pilota-klona, który poszukuje skarbów, aby móc kupić sobie wolność i wydostać się poza obszar konfliktów toczących się w Strefie Zdemilitaryzowanej Gromady 34. Jego kosmiczna podróż obfituje w wartką akcję, tęgie wyzwania, niebezpieczne misje, ale i imponujące zdobycze.

Graczy czeka ekscytująca przygoda w realiach science-fiction, rozgrywająca się w galaktyce pustoszonej przez wojnę, pełnej ogromnych, starannie zaprojektowanych światów naszpikowanych niesamowitymi zagadkami i niebezpieczeństwami. A zagrożenia czyhają w każdym zakątku wszechświata — piloci muszą rozwijać umiejętności, tworzyć i zdobywać lepszy sprzęt, aby przetrwać i wychodzić zwycięsko z kolejnych potyczek.

Oprócz pięciu rozległych systemów gwiezdnych wprowadzonych w ramach wczesnego dostępu, gracze będą mogli w końcu ruszyć na podbój Khione — szóstego systemu gwiezdnego EVERSPACE 2. Czeka na nich także ostatni etap kampanii, na który składają się potężne bitwy kosmiczne, którym towarzyszą niesamowite animacje. Na finiszu z kolei czeka spotkanie z bossem, które stanowi nie lada wyzwanie.

Piloci mają do dyspozycji nowe statki 4 poziomu, nową mechanikę rozgrywki, nowe zadania dodatkowe w nowym układzie gwiezdnym, a także nowe lepsze nagrody do zdobycia, które będą pojawiać się w niektórych misjach pobocznych i na końcowym etapie Ancient Rifts.

Co więcej, wersja 1.0 to również wiele usprawnień w kwestii parametrów życiowych pilota, specjalny model handlu towarami, więcej opcji personalizacji statków, nowy zestaw bonusów, a także poziom trudności Nightmare, który można odblokować po ukończeniu kampanii na innym dowolnym poziomie trudności.

Zainteresowanych grą odsyłam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze