EVERSPACE 2 w Game Pass na PC

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Październik 2021
  • Komentuj 0

Czwarty system gwiazd dostępny w EVERSPACE 2, Khaït Nebula, będzie pełen obcych form życia i sekretów tajemniczych Ancients do odkrycia. Zawierał on będzie także nową frakcję do kontaktów, dodatkowego towarzysza i wiele więcej w wersji Early Access, a wkrótce także usłudze Game Pass dla wszystkich pilotów grających na PC.

EVERSPACE 2 w Game Pass na PC

Niezależne studio AA ROCKFISH Games jest podekscytowane mogąc ogłosić partnerstwo z Microsoftem, aby EVERSPACE 2 pojawiło się jako Game Preview w sklepie Windows 10/11 poprzez usługę Xbox Game Pass na PC i przez niezależny zakup w cenie 161,99 zł, już od 21 października 2021.

Podczas gdy trzeci duży update do EVERSPACE 2, Khaït Nebula, pojawi się 3 listopada z eksperymentalnym wydaniem na Steamie zaplanowanym na 22 października, ROCKFISH Games zdecydowali się opóźnić jednoczesne wydanie na PC (Windows, Mac, Linux), konsolach Xbox i PlayStation na początek 2023 roku.

Początkowo wydany w Steam Early Access w styczniu 2021, EVERSPACE 2 przenosi serię od liniowej rozgrywki w stylu roguelike do starannie stworzonego, półotwartego świata gry AA z gatunku action RPG.

Co piątek zespół ROCKFISH Games pokazuje zawartość ostatniego buildu developerskiego na swoim kanale Twitch i YouTube od 20:00 do 22:00. Warto tam zajrzeć!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze