EVERSPACE 2 w pełnej wersji w kwietniu!

Po sześciu dużych aktualizacjach wypuszczonych w ciągu dwóch lat rozwoju opcji wczesnego dostępu, niezależne studio gier klasy AA, ROCKFISH Games, ogłasza z radością, że ich długo wyczekiwana strzelanka z otwartym światem, EVERSPACE 2, będzie dostępna w wersji na PC 6 kwietnia, a w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X|S latem 2023.

EVERSPACE 2 w pełnej wersji w kwietniu!

Obecnie zespół ROCKFISH Games dodaje do świata gry kolejnych wrogów oraz nowe nagrody, wyzwania, rodzaje i atrybuty sprzętu, dopieszcza jakość video, bonusy, opcje personalizacji, systemy walki z bossami i pracuje nad zupełnie nową mapą wymiany zasobów, nowym systemem gwiezdnym oraz towarzyszem i wieloma innymi elementami gry przed oficjalną premierą.

Z uwagi na znaczną ilość elementów udostępnionych w ramach wczesnego dostępu, studio ROCKFISH Games zamierza podnieść cenę wersji PC na platformach Steam, Microsoft Store i GOG z 39,99$ do 49,99$ 20 lutego.

Studio ROCKFISH Games nawiązało współpracę z Maximum Games, aby zaoferować graczom fizyczną edycję gry w wersji deluxe na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, która ma trafić do sklepów na całym świecie. 6 kwietnia będzie można składać zamówienia przedpremierowe. Tego dnia zostaną podane też kolejne informacje na temat wydania gry w wersji konsolowej.

Gra EVERSPACE 2 jest obecnie dostępna w opcji wczesnego dostępu na platformach Steam i GOG, a także w sklepie Microsoft Store. Użytkownicy konsoli Xbox i PlayStation będą musieli poczekać na pełną wersję gry, która ma ukazać się na początku 2023 r. Zoptymalizowana wersja gry na Steam Deck ukaże się wraz z premierą wersji konsolowej. Warto dodać, że tytuł dostępny jest w języku polskim.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze